jiujitsu

Jiu-jitsu

Japanse zelfverdediging

 

judo

Aikido

Vreedzame krijgskunst

judo

Judo

Reglementair stoeien voor iedereen

 

yoga

Yoga

Fysieke en mentale gezondheid

judo

Kobudo

Japanse krijgskunst met stokken, tonfa's en sai's

 

judo

Chi Neng Qigong

Chinese vorm voor het versterken van lichaam en geest

Archief

 

Archief 2008-1999

13 december 2008:
Cees Stempels (60 jaar) 4e dan!

ceeshans

22-23 November Kobudo Meisterschaft Quierschied

Quierschied 

11-12 Oktober stage Raesfeld Duitsland

Kobudo Raesfeld

 

4 Oktober Judo Berentoernooi Zuidland
1e plaats voor:
Stijn in't Veld, Marloes Bijlenga en Job de Jong

Stijn Beer_2008


2e plaats voor:
Mark Roos, Linda van der Jagt
3e plaats voor:
Maarten Kruit, Koen de Koning, Mark Bijlenga, Ron Roos, Berend Nieuwschepen

5 Oktober Jiu-jitsu Kata-stage Papendal

Papendal 2008

Kobudo in Uniescie, Polen zaterdag 19 juli t/m 26 juli 2008:

kobudo polen2 kobudo polen1

 

JBN Jiu-jitsu strandtraining 2008:

strand 2008-1

Randori stage zondag 1 Juni:

Iris 1e_plaats
1e plaats voor:
Steven Croonenberg, Job de Jong en Iris Duiven
2e plaats voor:
Maarten Kruit, Tim Wiendels, Stijn in’t Veld en Rick Roos
3e plaats voor:
Jorris Duiven, Marloes Bijlenga, Daniel van der Zwan, Mark Roos

Zwarte band examens Nihon-Jiu-Jitsu 18 mei 2008:
Geslaagd voor 1e dan:
Yvo Kieviet

Yvo zwarte_band
Nintai Judotoernooi:
2e plaats voor Rick Roos
3e plaats voor Stijn in’t Veld.

3 Linden Toernooi zondag 16 Maart 2008:
2e plaats voor:
Thomas Mandigers en Iris Duiven
3e plaats voor:
Koen de Koning

SCANIA Judotoernooi zaterdag 1 Maart 2008:
1e plaats voor:
Jeroen Eikelenboom, Job de Jong

2e plaats voor:
Damian Kooi, Joris Duiven, Niels van Oost, Maarten Kruit,
Joyce Moreel, Martijn Mandigers

3e plaats voor:
Raoel Bruinenberg, Jelle v.d.Wal, Daniel v.d. Zwan, Paul v.d. Woude,
Stijn in't Veld, Thomas Mandigers, Iris Duiven, Jorrit Postma

Open Noord Hollandse Jiu-Jitsu kampioenschappen Duo-games 2008:
2e plaats voor:
Ron Roos en Thomas Mandigers

Scania

zaterdag 12 januari 2008
nieuwjaarstraining Kagami-biraki

2007:

8 december 2007
zwarte band examens Jiu-jitsu te Gouda
Daniël en Willem en Simon
zijn geslaagd voor zwarte band Jiu-Jitsu
Daniël en Willem halen 2 zwarte banden in 3 weken!

17 november 2007
Daniël en Willem
zijn geslaagd voor zwarte band Nihon-Ju-Jitsu
en de jongste zwarte banders van Nederland in deze stijl.

Daniel en_Willem

10-11 november 2007
Kobudo wedstrijden Denemarken:
Nederland doet voor het eerst mee met Kobudo wedstrijden
Kata Bo:
8e plaats: Hans Roos,9e plaats: Rick Roos,
12e plaats: Ron Roos,15e plaats: Simon van Driel, 20e plaats Peter Smits.
Kata Sai:
9e plaats: Peter Smits, 13e plaats: Hans Roos, 14e plaats Simon van Driel

kobudo denemarken

6 oktober 2007
Berentoernooi Zuidland:
1e plaats: Iris Duiven, Stijn, Maarten Kruit,
2e plaats: Jorrit Postma,
3e plaats: Job de Jong, Ron Roos,
4e/5e plaats: Frank Kruit, Mark Roos.

23 juni 2007
Jiu-jitsu duo-games Budo 4U:

Poule 1 Poule 2 Poule 3

17 juni 2007:
Jiu-jitsu strandtraining te Kijkduin

3 juni 2007:
Judo toernooi te Spijkenisse:
Iris D, Martijn M, Thomas M, Henk M, Moreno, Ron, Mark R, Rick R, Jorrit, Frank K.
weegtijd 12.00 aanvang 12.30 uur.


Jorris D, Yannick B, Joyce M, Ruben B, Koen de K, Tim L, Maarten K.
weegtijd 9.30 uur aanvang 10.00 uur.

20 mei 2007:
Simon van Driel en Elmer Sundermeijer
1e dan Nihon-Ju-Jitsu

simon

29 april 2007: Iris Duiven 2e plaats

2-13 april Hans, Cees en Simon trainen Kobudo in Okinawa Japan

kobudo


25 maart 2007
"Jori" Duo-games Jiu-jitsu Spijkenisse:
Martijn en Henk Mandigers 1e plaats
Ron Roos en Thomas Mandigers 2e plaats
Jordy en Alwin Vonk 1e plaats;

Open Zuid-Hollandse kampioenschappen Judo jeugd teams:
Iris Duiven: alles gewonnen met ippon, haar team is 2e geworden.

4 maart 2007
Open Noord Hollandse Jiu-Jitsu kampioenschappen:
Martijn en Henk Mandigers 1e plaats
Ron Roos en Thomas Mandigers 1e plaats
Daniel Roedolf en Willem Mandigers 2e plaats

3 maart 2007:
Budo 4U Judotoernooi 2007:

18 februari 2007:
Iris Duiven 3e plaats Open Schiedamse Kampioenschappen Judo

3-4 februari 2007:
stage Chi-ryu-aiki-jitsu, Kobudo en Iaido
o.l.v.
Shihan Jhonny Bernaschewice

20 januari 2007:
12 provincien toernooi te Den Haag:
Daniel Roedolf en Willem Mandiger 2e plaats in klasse 1;
Ron Roos en Thomas Mandigers 3e plaats in klasse 2.

winnaars

 

zaterdag 6 januari 2007:
Kagami Biraki

Cees07

kagami07

2006:

1 oktober 2006
Moreno Sager 1e plaats
Thomas Mandigers 2e plaats
bij Chitari-toernooi (internationaal) te Spijkenisse

22 september 2006
Stage Shihan Hans de Jong uit Australie

hansdejong2

16 september 2006 demo bij karate-gala Tadashii-do

18 juni 2006
11.00-13.00 uur
JBN-ZH strandtraining Jiu-jitsu in Kijkduin

strand2006

17 juni 2006
10.00 uur - 15.00 uur
Judo kampioenschap

20 mei 2006
Open Capelse:
1e plaats: Thomas Mandigers
2e plaats: Moreno Sager

20 mei 2006
Kees Stempels geslaagd voor zijn Jiu-jitsuleraar examen

19 mei 2006
Seminar Shihan Peter Clarke

clarke

5 maart 2006:
Open Noord-Hollandse kampioenschappen Jiu-jitsu duo-games:

onh2 onh3

1e plaats voor: Henk en Martijn Mandigers
2e plaats voor: Daniel Roedolf en Willem Mandigers
3e plaats voor: Ron Roos en Thomas Mandigers.

onh1

4-5 februari 2006 Chi-ryu-aiki-jitsu, Kobudo en Iaido Stage
o.l.v. Shihan Jhonny Bernaschewice

iaido41 iaido42 iaido43 iaido44 iaido45

 

Zaterdagavond 14 januari 2006: Kagami Biraki

training 

bijledel

eten

ronroos

zesde

Hans ontvangt zijn zesde dan uit handen van Shihan Wim van Vorstenbos

2005:

Zaterdag 29 oktober 2005:
Clubkampioenschap Judo
1e plaats: Marc v.d. Linden, Niels Wijntje, Koen de Koning, Marco Klein, Iris Duiven, Stijn Colijn, Marc v.d. Welle,Matthijs de Reus, Niels v.d Kolk, Rick Roos, Alex Kalishoek.
2e plaats: Max Hamelink, Dion Bonset, Joey Pijl, Martijn Mandigers, Danny Bisnajak, Stephan v.d. Welle, Ron Roos, Gijs van Nes, Daniel Remmers, Vincent van Dussen, Sebastiaan Remmers, Demis Wander.
3e plaats:Tom Hoogerwerf, Jod de Jong, Stijn, Thomas Velthuizen, Paul v.d. Woude, Julien Ginter, Matthijs Booman, Floris Kloeg, Mark Roos, Koen Veringmeijer, Jules van der Kolk, Richard Liefting, Michiel Kramers, Robin Deurloo, Sander Steenhouwer, Iris Verhulst, Thomas Mandigers, Mike Groenewegen, Mark Bijlenga, Sharon, Jorrit, Postema, Moreno Sager, Gerard Elvers, Vincent Kooijman, Sebastiaan Remmers.

Zaterdag 22 oktober 2005
12 Provinciën Jiu Jitsu Kampioenschap -20 jaar
Den Haag
1e prijs voor Henk en Martijn Mandigers
3e prijs voor Cherelle Hazelset en Bastian Wijntje

7 oktober 2005: Clubkampioenschap Jiu-Jitsu

1 oktober: Berentoernooi:
1e plaats: Iris Duiven en Niels Wijntje
2e plaats: Thomas Mandigers
3e plaats: Moreno Sager

30 september 2005, 20.00-21.30 uur: Stage Shihan Hans de Jong uit Australie

hansdejong

5 en 6 februari 2005: stage Shihan Bernaschewice 8e dan Ju-Jitsu.

2004:

19 december 2004:

Willem Mandigers en Daniel Roedolf 2e plaats bij de

Open Zuid-Nederlandse kampioenschappen Jiu-Jitsu Duo-games

Ozn

12 december 2004: Jiu-Jitsu hogere dan examens Nieuwegein

Jasper van Wortel is geslaagd voor zijn eerste deel van zijn 5e dan examen Jiu-Jitsu

Jasper van Wortel

11 december 2004: Jiu-Jitsu dan-examens Gouda

Remon Döding is geslaagd voor zijn zwarte band Jiu-Jitsu

20,21 november 2004: 25 jaar IMAF Belgie Open Budo Course

hiroo

13 november 2004:

Clubkampioenschappen Judo Sportschool Hans Roos

30 oktober 2004:

Willem Mandigers en Daniel Roedolf Zuid-Hollands kampioen Jiu-Jitsu Duo-games:

wildan

Daniel Remmers een beer van een Judoka:

Danielb

Daniel Remmers is 1e geworden bij het Judo Berentoernooi in Zuidland.

Ondanks de zware tegenstand wist hij toch twee wedstrijden met een vol punt te beslissen. Met nog 1 winstpartij en ondanks een geluksworp van de tegenpartij had Daniel toch ruim voldoende gescoord voor het behalen van het goud. Zondag wist Daniel in de competitiereeks van het Vanentoernooi zijn gouden medaille te winnen.

19 juni Jiu-Jitsu dan-graad examens in Gouda

geslaagd voor:

2e dan Jiu-Jitsu: Jaap Smedeman

Jaap04

1e dan Jiu-Jitsu: Rob Doding


Mei 2004

Clubkampioenschap Jiu-Jitsu 9 t/m 13 jaar:

ck2004

Uitslagen A-klasse:
1e: Willem Mandigers en Daniel Roedolf,
2e: Cherelle Hazelzet en Bastian Wijntje,
3e: Michel de Bruyn en Bart Vogelaar.
Uitslagen B-klasse:
1e: Alwin en Jordy Vonk,
2e: Stephan Tenwolde en Erik Sneep,
3e: Kevin van Zantvliet en Ron Roos.

13 en 14 maart 2004, stage Shihan Bernaschewice 8e dan Ju-Jitsu.

bern2004

2003:

Zaterdag 13 december 2003, dan examens Jiu-Jitsu te Gouda
Kees Stempels slaagt voor zijn 3e dan Jiu-Jitsu

Cees3e

Zaterdag 25 oktober 2003, 10 uur, Open ZH Kampioenschap Duo-games Jiu-Jitsu
2e plaats voor het duo Daniel en Willem
3e plaats voor het duo Cherelle en Rutger

ckjudo2003


Zaterdag 4 oktober 2003 Clubkampioenschappen Judo Oud-Beijerland


1e plaats en kampioen van Oud-Beijerland: Henry Verhorst, Daniel van Haaster, Moreno Sager, Nick Schaap, Niels van der Kolk, Daniel Remmers, Setzer Janssen, Ron Roos, Floris Kloeg, Martijn Mandigers en Niels Wijntje.

2e plaats: Altina Verhorst, Demis Wander, Kim van der Toorn, Jorrit Postma, Guido Nobel, Marvin Smedeman, Tom Saarloos, Maikel van Zuijdam, Iris Verhulst, Marco Klein, Kay van Unen.

3e plaats: Coen van den Berg, Sebastiaan Remmers, Rick Roos, Marcel van Noort, Mark de Goederen, Orin Hulsman, Sebastiaan Klein, Bryan Ijsselstein, Marc van der Welle, Robert Groenenweg, Axel Krakowc zyk, Mike Groenewegen, Jesse Coenraadts, Max Schwarz, Jan van der Toorn, Nick van der Velden, Ashley van der Velden, Jessica Nobel, Dylan Moerland, Jaap van der Woude, Alec van Unen en Marc van der Linden.

Zaterdag 27 september 2003 gastlessen Judo Sensei Peter Lagerwaard

stagep


14 juni 2003, dan-examens Judo in Den Haag
Jaap Smedeman slaagt voor zijn 2e dan Judo

7 juni 2003, dan examens Jiu-JItsu te Gouda
Peter Smits slaagt voor zijn derde dan Jiu-Jitsu

peter3e


27 april 2003, Stage Richard de Bijl, Wim Pieck en Hans Roos in Amstelveen IMAF Nederland
Bevordering Shihan Richard de Bijl tot 6e dan Nihon-Ju-Jitsu

zaterdag 12 april 2003

Clubkampioenschappen Jiu-Jitsu Oud-Beijerland

clubkamp3

hm

1 en 2 maart 2003 Stage Grootmeester Bernaschewice

stage2

stage2

 

Wedstrijden duo system Jiu-Jitsu Zaterdag 8 Februari, Sporthal In de Biesen, Gemeente Heerlen

2002:

14 december 2002 dan-examens Judo en Jiu-Jitsu

Afgelopen zaterdag is Peter Smits van Sportschool Hans Roos met vlag en wimpel geslaagd voor de 3e dan Jiu-Jitsu.
Het examen bestond uit 3 onderdelen: vaste vormen, techniek en het verdedigen tegen meerdere aanvallers.
Alle onderdelen doorstond Peter met de nodige overtuiging en de examencommissie was dan ook zeer tevreden.
Peter Smits is 21 jaar en daarmee nu de jongste 3e dan Jiu-Jitsu van Nederland.

zondag 26 mei 2002

3x zilver voor Jiu-Jitsuka's Oud-Beijerland

Zondag 26 mei namen 3 duo's van Sportschool Hans Roos deel aan de
Open Zuid-Hollandse kampioenschappen Jiu-Jitsu in Den Haag.
Alle 3 de duo's behaalde daar de 2e plaats.
De Nederlandse top was ruim vertegenwoordigd in dit toernooi.
3 tweede plaatsen is dan ook een zeer goed resultaat.
Vooral het duo Altina Verhorst en Bart Venema blonken uit door
zuivere techniek, snelheid en explosiviteit.
In hun beste wedstrijd haalde zij maar liefst 101 punten,
hetgeen die dag maar 1 keer werd overtroefd.

De 2e plaats werd behaald door de duo's:
Maurice van Vuren en Henry Verhorst
Martijn Peper en Pim Duifhuis
Altina Verhorst en Bart Venema

vrijdag 12 april 2002

Clubkampioenschappen Jiu-Jitsu Oud-Beijerland

ck2002a

Uitslagen A-klasse: 1e Maurice van Vuren en Henry Verhorst, 2e Pim Duifhuis en Martijn, 2e Isabell Schullz en Niels, 2e Bart Venema en Altina Verhorst

Uitslagen B-klasse: 1e Willem Mandigers en Daniel, 2e Bart en Michel, 2e Roydon Filee en Arnout Boorsma

16 en 17 maart 2002

gasttrainingen van Shihan Jhonny Bernaschewice

Chi Ryu Aiki Jitsu

2001:

Clubkampioenschappen Jiu-Jitsu Oud-Beijerland 2001

clubkamp2


Uitslagen A-klasse: 1e Maurice van Vuren en Henry Verhorst, 2e Arnout Boorsma en Remon Doding, 3e Isabell Schullz en Robbert Snoek, 4e Joost Vogelaar en Pascal Holzenspies.
Uitslagen B-klasse: 1e Altina Verhorst en Richard Krakowczyk, 2e Bart Venema en Pim Duifhuis, 3e Willem Mandigers en Kathie Anjer, 4e Roydon Filee en Michael Decker.

Het was fantastisch:

31 maart en 1 april 2001

gasttrainingen van Shihan Jhonny Bernaschewice

Chi Ryu Aiki Jitsu

SJB2a

2000:

25 november 2000

Jiu-Jitsu duo-games wedstrijden Chitari Spijkenisse

Remon Doding en Yousef Nagar 2e plaats

Robert Snoek en Isabell Schulz

25 juni 2000

Judo en Jiu-Jitsu wedstrijden Kime Hellevoetsluis.

Remon Doding en Yousef Nagar 1e plaats.

24 juni 2000

Examens Judo 6 t/m 9 jaar 9.00 - 10.00 uur.

23 juni 2000

Examens Jiu-Jitsu 9 t/m 13 jaar 18.30 - 20.00 uur;

Examens Jiu-Jitsu min. 13 jaar 20.00 - 22.00 uur.

18 juni 2000

hogere dan-examens Jiu-Jitsu Nieuwegein

17 juni 2000:

Zwarte band examens Jiu-Jitsu georganiseerd door DCGC-ZH van JBN-Jiu-Jitsu in sporthal Overbosch in Den Haag.

2 juni 2000; 18.00 - 20.00 uur

Clubkampioenschappen Jiu-Jitsu duo-games 2000

clubkamp


Uitslagen A-klasse:

1e Remon Doding en Yousef Nagar
2e Nicole Brugmans en Roella Roest
3e Tim van Dijke en Richard Krakowczyk

Uitslagen B-klasse:

1e Robbert Snoek en Marco Ista
2e Pascal Holzenspies en Melissa de Ruiter
3e Henry Verhorst en Robbert Gorissen
13 mei 2000

Jiu-Jitsu Stages bij San-do-kan IJsselmonde

29 april 2000

Jiu-Jitsu demonstratie nabij het oude raadhuis in Oud-Beijerland

Loop2

Demonstratie van de beste verdediging tegen 14 gewapende aanvallers (hard weglopen).

28 januari 2000:

Gasttraining onderleiding van Wim Pieck 5e dan Jiu-Jitsu, Jiu-Jitsu-leraar en Escrima-leraar.

1999:

21 november 1999:

strandtraining met diverse gastleraren georganiseerd door Muramachi ter gelegenheid van het 25e jarig jubileum van deze trainingen.

6 november 1999:

gasttraining Escrima-Kali-Arnis en Jeet-Kune-Do onderleiding van Grootmeester Frans Stroeven

in zelfverdedigingsschool San-do-kan aan de Herenoord 6 te IJsselmonde Rotterdam.

5,7 en 8 mei 1999:

Seminar Grootmeester Shihan Jan de Jong 9e dan Jiu-jitsu.

europatour1999JdeJ

1989:

28 oktober 1989:

Hans Roos en Sandra Boumans

2e plaats NK Jiu-jitsu duo-games

zilver

 

Locatie

Budo Hans Roos
Burg. Diepenhorstsingel 4
3261 ED Oud-Beijerland

Contact

0186 - 611 669

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Social

info